Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Irena Minota   
sobota, 30 listopada 2013 16:32

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

27 listopada 2013 roku w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie najlepsi uczniowie północnych powiatów województwa mazowieckiego odebrali z rąk v-ce kuratora i dyrektora Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty dyplomy stypendialne na bieżący rok szkolny za wyniki w nauce osiągnięte w roku ubiegłym. Było ich 48, a między nimi Monika Ponichtera, uczennica IV klasy naszego technikum.

Ażeby dostąpić tego prestiżowego zaszczytu, trzeba spełnić wysokie wymagania. Monika spełniła je po raz trzeci. Pełni podziwu wyrażamy słowa uznania.

 

Poprawiony: sobota, 30 listopada 2013 16:33
 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe