Turniej Grupy Auto Wimar „Dzieci-Dzieciom”, w roczniku 2005/2006 PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Leszczyński   
niedziela, 11 marca 2018 10:38

 

Szanowni Państwo,

 

Niezmiernie miło nam poinformować iż, drużyna AMP Goworowo, zajęła I miejsce w Wielkim Finale Charytatywnego Turnieju Grupy Auto Wimar „Dzieci-Dzieciom”, w roczniku 2005/2006

Akademia Młodego Piłkarza GOOL co roku organizuje zimowy charytatywny Turniej “Dzieci Dzieciom”, którego celem jest niesienie pomocy najmłodszym. Zebrane środki finansowe Akademia przeznacza na pomoc dzieciom z niepełnoprawnościami. W tegorocznej edycji Turnieju połączyliśmy siły ze stowarzyszeniem Amp Futbol Polska, które zajmuje się organizacją szkolenia oraz rozgrywek dla osób po jednostronnej amputacji, lub z inną wadą kończyny. Naszym celem była zbiórka funduszy na dofinansowanie obozu piłkarskiego dla podopiecznych Akademii Amp Futbol Varsovia - pierwszej w Polsce akademii piłkarskiej dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi.

W eliminacjach turnieju udział wzięło blisko 800 dzieci zrzeszonych w Akademii Młodego Piłkarza GOOL,  na terenie całego Mazowsza. Mecze eliminacyjne odbywały się w trzy kolejne soboty lutego, a ich zwieńczeniem był Wielki Finał turnieju, który  został rozegrany 24 lutego w Wołominie. Podczas rozgrywek na zawodników oraz ich rodziców czekało wiele atrakcji. Wśród licznych gości, którzy postanowili nas tego dnia odwiedzić znalazł się, m.in. wyły, wybitny Reprezentant Polski w piłce nożnej – Piotr Świerczewski. Ponadto

  1. Występ Pawła Skóry – Mistrza Świata i Europy w piłkarskim Freestyle!
  2. Licytacja koszulki Reprezentacji Polski z autografem Kamila Grosickiego!
  3. Licytacja butów piłkarskich z autografem Michała Pazdana!
  4. Licytacja butów piłkarskich z autografem Artura Jędrzejczyka!
  5. Licytacja piłki z autografem Jakuba Rzeźniczaka!
  6. 6. Mecz pokazowy dzieci z Amp Futbol Varsovia – to właśnie na ich rzecz zbieraliśmy środki finansowe podczas tegorocznej edycji Turnieju!!
  7. Loteria fantowa co godzinę z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!
  8. "Weekend ze Skodą" - do wygrania wybrany, zatankowany samochód marki Skoda, do Państwa dyspozycji na cały weekend (od piątku do poniedziałku)

 

Podczas finałowych rozgrywek organizatorzy oraz trenerzy wyróżnili również najlepszych strzelców, bramkarzy oraz zawodników w każdej z czterech kategorii wiekowych. Jeden zawodnik ze AMP Goworowo otrzymał takie wyróżnienie:

  1. Jakub Filipiak (AMP Goworowo) - Najlepszy zawodnik r. 2006/2005

 

To niewątpliwie duży sukces dla naszych młodych zawodników. Mamy nadzieje, że to zwycięstwo zaowocuje w przyszłości kolejnymi i pomoże młodym adeptom uwierzyć w swoje możliwości i realizować swoje sportowe cele.

Drużyna AMP Łosice, trenuje w poniedziałki oraz środy w Zespole Szkół w Goworowie. W zajęciach biorą udział dzieci od 6 do 14 roku życia. Trenerem drużyny jest Mirosław Górka.

Trzymamy kciuki za młodych graczy i życzymy dalszych sportowych sukcesów i piłkarskiego rozwoju.

 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe