DZIEŃ KOBIET PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Leszczyński   
poniedziałek, 12 marca 2018 00:00

 

DZIEŃ KOBIET

 

8 marca w naszej szkole nie zabrakło życzeń, barwnych kwiatów dla wszystkich Pań oraz niespodzianek artystycznych. Zatroszczył się o to Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekuna Dariusz Leszczyńskiego. Jego męska część pamiętała o płci pięknej naszej szkoły. Elegancko ubrani mężczyźni obdarowali pięknymi różami wszystkie Panie pracujące w naszej szkole. Dziewczęta natomiast otrzymały słodkie upominki z dołączonymi karteczkami z życzeniami. Przed publicznością wystąpili głównie panowie recytując wiersze ukazujące obraz kobiety na przełomie wieków a Kasia Cieślak z kl. II TH brawurowo zaśpiewała „Babę” Renaty Przemyk. Cały dzień w szkole panowała serdeczna atmosfera, bo jak mówił filozof, pisarz i poeta Friedrich Wilhelm Nietzsche: „Szczęście jest kobietą” J

 

W imieniu wszystkich kobiet serdecznie dziękujemy wam, chłopcy, za pamięć i miły gest J

Poprawiony: czwartek, 22 marca 2018 16:59
 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe