MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Leszczyński   
sobota, 21 kwietnia 2018 00:00

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY

 

20 kwietnia najlepsi kierowcy z naszej szkoły: Milena Owczarek, Patryk Andrzejewski i Damian Drężek z kl. III T uczestniczyli w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym, który odbył się w Małkini Górnej. Turniej rozpoczął się od pisemnego testu dotyczącego znajomości przepisów i historii motoryzacji. Kolejnym zadaniem było udzielanie pierwszej pomocy. Następnie na naszych kierowców czekała jazda samochodem i skuterem po torze przygotowanym przez organizatorów. Nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie i w następnym roku obiecują podium. Uczniów do turnieju przygotowywała nauczycielka jazdy samochodem - p. M. Kozon.

 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe