Sukcesy Naszych Uczniów w Turnieju Wiedzy Pożarniczej Na szczeblu Powiatowym PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Leszczyński   
poniedziałek, 18 marca 2019 00:00

Sukcesy  Naszych

Uczniów w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Na szczeblu Powiatowym

 

13 marca 2019 młodzież ZSP w Goworowie wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W eliminacjach Powiatowych. Pytania obejmowały wiele dziedzin pożarnictwa, uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością historii pożarnictwa, zadaniowych ochotniczych straży pożarnych, a także posiadać wiadomości dotyczące przeznaczenia i rodzaju sprzętu pożarniczego. Uczennica Milena Owczarek zajęła II miejsce.

 

W konkursie plastycznym ,, Zapobiegamy  Pożarom ’’

Eliza Ochenkowska zajęła I miejsce.

 

Zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy.

 

Opiekunem grupy była Hanna Rostkowska.

Poprawiony: sobota, 30 marca 2019 21:44
 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe